2011

februari

9-13 Rotax Winter Cup
Rotax Max Junior, Rotax Max Senior,
   

mars

30-3 Euro Challenge, Belgien
Rotax Max Junior, Rotax Max Senior,
   

april

9-10 Klippan Cup
Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
23-24 Tom Trana Trophy
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
23 Chicken Race
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
30-1 Stockholm Race Weekend
Yamaha, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   

maj

7-8 MKR 1 Linköping
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
7-8 Sydsvenskan 1
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
10 Kvällstävling
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Sport 2000,
   
14-15 Lidköping
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
14 Norrlandscup 1 Piteå
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
19 Radne Karting Road Show Varggropen
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KF, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
21-22 MKR 2 katrineholm
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
21-22 Sydsvenskam 2 Helsingborg
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
21-22 Radne Karting Road Show Umeå Banan
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KF, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
24 Kvällstävling
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
25-29 Euro Challenge, Tyskland
Rotax Max Junior, Rotax Max Senior,
   
28 Norrlandscup 2 Ö-vik
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   

juni

3-4 Öresundscup RMC
Mini, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2,
   
4 Norrlandscup 3 Berg
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
5 Norrlandscup 4 Jämtland
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
11-12 MKR 3 Gävle
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
11-12 Sydsvenskan 3 Kalmar
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
14 Kvällstävling
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
18-19 MKR 4 Södertälje
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
18 Norrlandscup 5 Piteå
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
18-19 DM Helsingborg
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   

juli

2-3 Sydsvenskan 4 Kristianstad
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
8-10 Semesterracet
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60,
   
27-31 Euro Challenge, Danmak
Rotax Max Junior, Rotax Max Senior,
   
27 Norrlandscup 6 Lycksele
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
29 Norrlandscup 7 Lycksele
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
30-31 Sydsvenskan 5 Klippan
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
30 Gävle Pokalen/Martins Minne
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Sport 2000,
   
31 FM 3 Gävle
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Sport 2000,
   

augusti

6-7 RMC Uppsala
Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2,
   
13-14 MKR Rättvik
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
13-14 MKR 5 Rättvik
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
13 Norrlandscup 8 Vuollerim
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
14 Norrlandscup 9 Luleå
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
16 Kvällstävling
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
20-21 MKR 6 Västerås
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
20-21 Sydsvenskan 6 Växjö
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
27-28 Juniorfestivalen
Cadetti, Micro, Mini,
   
27 Norrlandscup 10
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
30 Kvällstävling
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   

september

3-4 Norrlandscup/RMC Umeå
Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2,
   
3-4 MKR 7 Mora
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
3-4 Sydsvenskan 7 Helsingborg
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
7-11 Euro Challenge, Frankrike
Rotax Max Junior, Rotax Max Senior,
   
10-11 Göteborgs Stora Pris
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
17-18 MKR 8 Järfälla
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,
   
24 RMC Västerås Final
Mini, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2,
   
24 Sydsvenskan 8 Kristianstad
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   

oktober

1-2 Sverige Cupen
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KFJ, KZ2, Sport 2000,
   
8-9 Superfinalen
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, Sport 2000,
   
15-16 Grande Finale
Cadetti, Micro, Mini, Yamaha, J60, Rotax Max Junior, Rotax Max Senior, KZ2, Sport 2000,